SERVİS DANIŞMANLIĞI

Devreye alınmış ve teslimatı yapılmış olan Krauss Maffei makinelerimiz için kurulmuş olan ve satış ile teknik servis-yedek parça departmanları arasında köprü işlevi gören bir departmanımızdır.

Devreye alınan yeni makinelerden ya da yıllardır çalışmakta olan Krauss Maffei makinelerinden teknik beklenti ve performansa ilişkin memnuniyet değerlendirmesine yönelik olarak müşterilerimize, yetkili servis danışmanımız tarafından teknik ziyaretler yapılır. Toplantı sonucunda çıkacak olan raporlar; teknik servis departmanı ve yönetim ile paylaşılarak; müşteri memnuniyetinin en üst düzeye çıkarılması hedeflenir.

 

Bu yolla kalıp ihtiyaçlarına yönelik olarak ilave opsiyonların tespit ve teklif işlemi, zaman içerisinde değişen ürün ve hammaddeye yönelik olarak alternatif çözüm tavsiyeleri, teknolojik yeniliklerin ilave tavsiyeler ile mevcut makineler üzerinde retrofit işlemlerine tabi tutulması;  yedek parça kulübümüzün tanıtımı gibi konular;  firmanıza yapılacak teknik ziyaretin ardından bu departmanımızın görev ve sorumlulukları içerisinde yer almaktadır.