HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Tepro Makine ve Otomasyon Sistemleri

1992 yılında İstanbul'da kurulan Tepro Makine 65 kişilik deneyimli uzman ekibiyle plastik sektörüne yönelik enjeksiyon makineleri, robot otomasyon sistemleri, hammadde yükleme sistemleri ve yardımcı yan ekipmanlar sağlamaktadır. Genel merkezi Çekmeköy’ de bulunan Tepro Makine; İkitelli’ deki T-Max ofisi, Bursa bölgedeki teknik ofisi, İstanbul ve Çorlu'daki depolarıyla maksimum müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. Satış, pazarlama, proje, teknik servis, yedek parça, muhasebe ve finans departmanlarından oluşan dinamik firma yapısı ile kurulduğu günden bu yana başarılı projelere imza atan Tepro Makine her geçen gün de bu başarılarına artı değer katmaya devam etmektedir.

Günümüz teknolojisini yakından takip eden, yeniliğe açık, öngörülü, kaliteli ve sonuç odaklı hizmet anlayışını benimseyen Tepro Makine; Türkiye’nin yanı sıra Ortadoğu ve Balkan ülkelerindeki firmalara da anahtar teslim çözümler sunmaktadır. KraussMaffei, Sepro ve Motan başta olmak üzere Avrupa'nın birçok lider ve nitelikli markalarının Türkiye'deki tek distribütörü Tepro Makine, kendi bünyesindeki T-Max markası ile de yardımcı ekipman ve otomasyon sistemlerinde hizmetler sunmaktadır. Sektördeki sağlam konumunu sürdürmeyi hedefleyen Tepro Makine; teknolojideki değişim ve gelişimlerin öncüsü olma misyonuyla her geçen gün makine portföyüne yenilerini ekleyerek ürün yelpazesini genişletmektedir.

Plastik endüstrisine yön veren, sürdürülebilir teknoloji ve sistemleri yakından takip eden Tepro Makine; büyük ölçekli üreticilere sağladığı kaliteli ve üstün teknolojilere sahip ürünlerle, sektörün en önde gelen tedarikçisidir.

VİZYONUMUZ

Türk plastik sektörüne sunduğumuz yüksek performanslı güvenilir makine ve otomasyon sistemlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanında yer alarak sürdürülebilir çözüm ortağı olmak.

MİSYONUMUZ

Günümüz teknolojisini yakından takip eden “Akılcı-Yenilikçilik” anlayışı en önemli misyonumuz. Dünyadaki üretim teknolojilerinde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ederek gelişim fırsatlarını "uzmanlık bilgimizle" birleştirerek siz değerli müşterilerimize en ideal şartlarda sunmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Misyonumuz; koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, müşterilerimizin firmamıza olan güvenini sürekli kılmak, çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini sürekli kılmak, rekabet gücümüzün sürekliliğini sağlamak, bulunduğumuz sektörde rakiplerimizin ilerisinde yer almaktır. TEPRO olarak, • Müşterilerimizin ve çalışan personelimizin memnuniyetini ön planda tutmak, • Ürünlerimizle ilgili yasal ve teknik mevzuat şartlarına uygunluğu sağlamak ve uygulanabilir tüm şartlara uymak, • Müşterilerimizin ve piyasaların istek ve beklentilerini sürekli izlemek, teknolojiyi takip ederek kendimiz daha da geliştirmek, • Müşteri odaklı bir firma olmak, • Müşteri tarafından gelen şikayetlerin ele almak, • Şikâyet eden müşteri kimliklerini gizli tutmak, • Şikâyetlerin en kısa süre içerisinde çözümünü sağlamak, • Teknik servis hizmetlerinde müşterilerimize kalite, hız ve güven sunmak, • Bulunduğumuz sektörde en iyi hizmeti veren kuruluş olmak, • Yenilikleri dünya ile eş zamanlı olarak müşterilerimize sunmak, • Çalışanlarımızın sürekli gelişmesini sağlamak, • Çalışanlarımıza sağlıklı ve güvenli bir iş ortamı sağlamak, • Kalite Yönetim Sistemi ve Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını yerine getirmek ve sürekli iyileştirme faaliyetlerinde bulunmak, şirketimizin KALİTE POLİTİKASI olarak belirlenmiştir.

DEĞERLERİMİZ

  • Dürüstlük kurumsal erdemimizdir.İş ahlâkına gönülden bağlıyız.

  • Yenilikçi yönetim anlayışımız iş modelimizin özüdür.

  • Takım ruhuna olan güçlü inancımızla başarıya odaklanırız.

  • Değişimi içeren sürekli gelişim içinde "ideal çalışma performansını" yakalarız.

  • Her durum ve şartta müşteri memnuniyetini sağlamayı hedef alırız.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ANLAYIŞIMIZ

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ANLAYIŞIMIZ

Tepro Makine olarak, müşteri odaklı bir yaklaşımla gerçekleştirdiğimiz plastik makine ve otomasyon sistemleri pazarlama, satış ve hizmet faaliyetlerimizde müşterilerimizin beklentilerini, şikâyetlerini, öneri ve memnuniyetlerini kolaylıkla iletebileceği iletişim imkânları sunar, almış olduğumuz geri bildirimleri değerlendirir ve sonuç odaklı çözümler sunarız.

Ekonomik beklentimiz olmadan müşterilerimizi her zaman özenle ve dikkatle dinleriz. Ulusal ve uluslararası yasal şartları, mevzuat koşullarını, genel ticaret kurallarını ve kurumumuzun dokümante edilmiş bilgilerini dikkate alarak müşteri memnuniyetini sağlamak için telafi yöntemlerini uygularız. Faaliyetlerimizle ilgili müşteri şikâyetlerini en doğru şekilde algılama, tanımlama, analiz etme, yönlendirme, çözümler üretme, müşteriye sonuçlarını bildirme süreçlerini; şeffaflık, erişilebilirlik, cevap verebilirlik, objektiflik, gizlilik ve hesap verebilirlik prensipleri doğrultusunda müşteri odaklı bir yaklaşım ile değerlendirerek yönetir ve bu bilgiyi sürekli iyileştirme sağlamak için kullanırız.

Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda, ürün ve hizmetlerimizi geliştirmek için müşterilerimiz ve çalışanlarımız başta olmak üzere tüm paydaşlarımızdan aldığımız geri bildirimleri kullanarak gereken tüm kaynakları sağlar, süreçlerimizi sürekli iyileştiririz.

TARİHÇEMİZ

1992

Tepro Makine kuruldu ve Mecidiyeköy’de hizmete girdi.

Hammadde yükleme sistemlerinde Avrupa’nın lider markası Motan Colortonic Türkiye distribütörlüğü alındı.

Robot otomasyon sistemlerinde Fransa’nın lider markası Sepro’nun Türkiye distribütörlüğü alındı.

Plastik enjeksiyon sektöründe Avrupa’nın lider markası KraussMaffei’ın Türkiye distribütörlüğü alındı.

2000

Tepro Makine bünyesindeki T-MAX markamız doğdu.

2003

Çorlu’da serbest bölge depo anlaşmamız yapıldı.

Türkiye’ deki 500. KraussMaffei makinesi devreye alındı.

2010

T-MAX İkitelli ofisimiz hizmete girdi.

2013

Genel Müdürlük binamız Çekmeköy’e taşındı.

2014

Bursa bölgede teknik ofisimiz hizmete girdi.

2015

MOULDPRO stratejik işbirliği anlaşması yapıldı.

2016

Serbest bölge depomuz Çorlu’ da hizmete girdi.